Краматорськ взяв участь у нараді з представниками територіальних громад Донецької та Луганської областей

13.09.2021, 15:43, 141,

У Маріуполі відбулась нарада за участю представників Мінреінтеграції, Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, військово цивільних адміністрацій, Маріупольської міської ради, представників територіальних громад Донецької та Луганської областей. Від Краматорська у зустрічі взяв участь  міський голова Олександр Гончаренко.

На початку заходу з вступним словом до присутніх звернувся віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

Про перспективні інфраструктурні проєкти Донецької та Луганської областей розповів заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України В’ячеслав Шаповалов.

Перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз та голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації  Сергій Гайдай доповіли про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

Після усіх доповідей учасники наради обговорили актуальні проблемні питання розвитку Донецької та Луганської областей і шляхи їх вирішення.