Краматорськ взяв участь у круглому столі щодо партнерства влади та агенцій місцевого розвитку

23.04.2021, 11:13, 974,

Заступник міського голови Тетяна Савченко, представники Управління економічного розвитку Краматорської міської ради  та Агенції розвитку та інновацій «Наш Краматорськ»  взяли участь у круглому столі, присвяченому партнерству влади та агенцій місцевого розвитку. 

Круглий стіл організовано в рамках Проєкту  Агенства США  з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України». Мета проєкта – допомогти подолати виклики, з якими зіштовхнувся регіон, вибудовувати стійку ринково-орієнтовану  економіку та надати можливість мешканцям громади розвивати бізнес у перспективних галузях економіки.

Участь у круглому столі прийняли понад 70 учасників – представники громад – партнерів проєкту, агенцій розвитку, місцевого самоврядування, які мали можливість поспілкуватися, отримати інформацію від чинних та новостворених агенцій щодо їх досвіду співпраці з владою та реалізації проєктів місцевого розвитку. А також обговорити відповідні перспективи в рамках річного плану проєкту.

Представники Краматорської міської ради подякували партнерам за корисний захід, який допоможе  ще більш ефективніше працювати на розвиток громади.