Краматорськ вітає Бахмут із 450-річчям

11.09.2021, 21:41, 168,

В урочистостях з нагоди свята взяли участь поважні гості, зокрема, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації Денис Клюшников, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, представники інших міст області, військовослужбовці та правоохоронці.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 6 людей, зокрема Ангеліна Шостак, люди стоять та на відкритому повітрі

Святкування розпочалось на центральній площі міста з церемонії урочистого відкриття свята “Бахмут традиційний”, під час якого пролунали вітальні промови міського голови міста-ювіляра Олексія Реви та заступника голови Донецької ОДА Дениса Клюшникова, який нагородив видатних мешканців та колективи підприємств міста Бахмут почесними нагородами. Під час церемонії відкриття глядачів розважали творчі колективи міста. Опісля, у міському парку культури та відпочинку розпочав роботу святковий фестиваль “Дивосвіт” із безліччю тематичних локацій: творча, історична, спортивна, присвячена темі здорового способу життя, бізнесу, молодіжному руху та інші.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

За багатолітньою традицією міський голова Бахмуту разом із заступником голови ДонОДА привітали молодят, чиє весілля випало на День Міста. Разом із тими, хто розпочинає свій подружній шлях у цей день, подарунки отримали срібні та золоті ювіляри, що одружились відповідно рівно 25 та 50 років тому.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять, на відкритому повітрі та у приміщенні

Краматорська громада приєднується до привітань та бажає Бахмуту і його мешканцям процвітання, добробуту та мирного неба над головою! Зі святом, Бахмуте!

На зображенні може бути: 6 людей, зокрема Татьяна Савченко, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, люди гуляють та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 4 людини, люди грають на музичних інструментах, люди стоять, у приміщенні та на відкритому повітрі