«Краматорська тепломережа» відзначає 55-річний ювілей

01.07.2021, 13:49, 397,

Міський голова Олександр Гончаренко привітав працівників і ветеранів підприємства та подякував їм за сумлінну працю.

Багато історичних змін відбулося в житті з далекого 1966 року – дати  заснування комунального виробничного підприємства, але “Краматорська тепломережа” як і раніше виконує свій почесний і життєво необхідний обов’язок – нести тепло в будинки краматорчан. Це нелегка праця, але трудовий колектив з гідністю долає всі труднощі.

«Від щирого серця вітаю вас  з ювілеєм підприємства. Саме завдяки вам краматорці отримують взимку тепло у домівки,  а ви у будь-який час готові реагувати на аварійні чи нестандартні ситуації та з терпимістю і мудрістю відповідати на скарги. Дякую за вашу відповідальну та надзвичайно важливу працю на благо Краматорської громади. Бажаю вам та вашим родинам сімейного затишку, добробуту та гарного настрою. Нехай ваші серця завжди будуть наповнені теплом та любов’ю!», – сказав Олександр Гончаренко.

Його заступник, Андрій Безсонний відзначив, що саме КВП «Краматорська тепломережа» за минулий опалювальний сезон показало найкращий результат серед теплопостачальних підприємств міста  – тут відбулося найменше аварій, а матеріальна база та мережі модернізуються і оновлюються  згідно сучасних вимог.

Зі свого боку, директор «Краматорської тепломережі» Григорій Безкоровайний подякував Краматорській міській раді за підтримку і увагу до проблем підприємства, а також колективу, який він очолює, за злагоджену роботу, відповідальність та професіоналізм. Найкращі працівники отримали відзнаки і грамоти.