Краматорськ святкує День Незалежності України

24.08.2020, 17:08, 321,

24 серпня на центральній площі міста відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України. В урочистостях взяли участь голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко, міський голова Краматорська Андрій Панков, командувач ООС генерал-лейтенант Володимир Кравченко, військовослужбовці збройних сил України.

Саме в цей день, 29 років тому – 24 серпня 1991 року позачергова сесія Верховної Ради України проголосила незалежність України та створення незалежної держави Україна.

Під час святкування з рук Павла Кириленко та Андрія Панкова сертифікати та ключі від свого нового житла отримали дев’ять краморських дітей-сиріт. Також чотири краматорця, яким в цей день виповнилося 14 років, отримали на святковій сцені паспорти громадянина України.

Проголошуючи промову-вітання перед вишуканими на центральній площі міста військовослужбовцями збройних сил України, краматорський міський голова Андрій Панков сказав:

«Мені дуже приємно і почесно сьогодні вітати вас з одним з найголовніших свят нашої країни – с Днем незалежності України!

Майже 30 років тому ми здобули свою незалежність і з того часу Україна рухається тільки вперед до нових досягнень.

Зараз Україна, це сучасна європейська держава. Але шість років тому на нашу землю прийшла війна, і ми показали всьому світу, що ми нікому і ніколи не віддамо свою незалежність.

Сьогодні, у цей святковий день я хочу сказати слова подяки усім нашім мужнім воїнам, які захищають наш суверенітет, захищають кордоні нашої держави. Низький вам уклін.

Вітаю всіх зі святом, і бажаю кожному дому і кожній оселі щастя, добробуту і мирного неба».

Також Павло Кириленко та Андрій Панков відвідали встановлену в сквері «Лабірінт» скульптурну композицію «Народжені в Україні», поспілкувались з її автором В’ячеславом Гутирею.