Краматорськ святкує 7 річницю звільнення від російської окупації

05.07.2021, 14:26, 595,

Сьогодні мешканці та гості міста відзначають історичну дату – день звільнення від загарбників Краматорська та Слов’янська.  Святкові заходи тривають, тож долучайтесь!

Зранку урочистості розпочалися із вшанування загиблих українських військовиків – міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна, голова Донецької ОДА Павло Кириленко, керівники ООС та районної державної адміністрації, міський голова Олександр Гончаренко разом із іншими очільниками міст поклали квіти на місці колишнього блокпосту №5 під Слов’янськом.

Потім на горі Карачун в рамках всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників!» поважні гості відвідали різноманітні локації, де відбуваються історичні лекції, орієнтування на місцевості, заняття з поводження зі зброєю, самооборони та протимінної безпеки. Також працює виставка техніки. Представники різноманітних військових підрозділів виконали стрибки з парашутами.

Потім усі охочі мали можливість вшанувати пам’ять українських військових, які загинули у збитому гелікоптері у Черкаській територіальній громаді.

А вже у 18.00 відбудеться святкова патріотична хода та концерт на головній площі Краматорська з символічною назвою – площа Миру.