Краматорськ сьогодні: триває облаштування бомбосховищ, лікарні укомплектовані бригадами медиків

12.03.2022, 13:36, 430,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом з заступниками провели оперативну нараду у ході якої обговорили нагальні питання.

Усі підприємства критичної інфраструктури працюють стабільно: у Краматорську є газ, електроенергія, опалення та водопостачання.

Також мова йшла про формування запасів палива для лікарень, чергових служб та екстрених ситуацій. У міських лікарнях № 2 та 3 укомплектовані бригади медиків.

Амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги, лікарні міста працюють та продовжують надавати краматорцям необхідну медичну допомогу.

До бомбосховищ триває підвіз води та палетів. У разі, якщо вам необхідна допомога в облаштуванні сховища, звертайтесь до волонтерів за телефонами:

Лариса – 0954576781
Олена – 0999291622
Аліна – 0952217009
Катерина – 0959194416

КП ДРУАС виконує роботи по утриманню вулично-дорожньої мережі міста в умовах погіршених погодних умов, снігопаду та ожеледиці.

КАТП-052810 працює над вивезенням сміття з міста.

Мешканці міста, чиї будинки було пошкоджено, звертайтесь у контакт-центр. Комунальні служби та керуюча компанія “Ладіс”, волонтери та небайдужі підприємці допомагають у розчищені квартир, вивезенні та заміні пошкоджених конструкцій на тимчасові, затягують вікна плівкою або закривають OSB-плитами.

Усі, хто бажає евакуюватись з Краматорська можуть скористатись евакуаційними потягами Укрзалізниці (графік публікується на офіційних ресурсах залізничної компанії увечері кожного дня), або автобусами з залізничної або автобусної станцій Краматорська. Автобуси подаються щодня о 8 ранку і відправляються по мірі заповнення та прямують на місто Дніпро.

Перевезення пасажирів по місту забезпечується тролейбусами. Cелище Ясногірка сполучається з містом тролейбусним маршрутом 2Б, інтервал руху – 40 хвилин, кінцева зупинка – “Універсам”. Місто обслуговують тролейбуси по маршрутах №2 (6 одиниць), №2Б (2 одиниці), №6 (6 одиниць), №7А, №8А, №8Б — по 2 одиниці. Контакт-центр (телефон 0990991505) працює в штатному режимі.

Починаючи з 12 березня тимчасово працюватимуть наступні тролейбусні маршрути:

  • №6А “КП КТТУ – Залізничний вокзал – смт.Шабельківка (Селищна рада)”,
  • №6Б “КП КТТУ – Залізничний вокзал – с.Городещино (Теплоприлад)”,
  • №6В “КП КТТУ – Залізничний вокзал – смт.Красноторка (Селищна рада)”.

Для відстеження руху тролейбусів оберіть у мобільного додатку “Dozor city” розділи “6А”, “6Б”, “6В”.

У Краматорську продовжують роботу банківські відділення, виконується інкасація банкоматів, але біля них можливі черги. У торговельні мережі міста завозяться продукти харчування, закликаємо краматорців робити розумний запас їжі — не скуповуйте усе підряд.

Наголошуємо увагу краматорців, що з 18:00 до 06:00 у місті запроваджено комендантську годину – обов’язково дотримуйтесь режиму світломаскування у цей час.