Краматорськ шукає можливості щодо покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб та мешканців міста

22.05.2020, 14:11, 76,

Сьогодні міський голова Андрій Панков взяв участь у координаційній онлайн-нараді між Міжнародною організацією з міграції (МОМ), міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та місцевими громадами з приводу імплементацій проєкту «Покращення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб на Сході України».

     У грудні минулого року кредитна установа для відбудови (KfW) та Міжнародна організація з міграції (МОМ) підписали лист про наміри щодо започаткування цього проєкту.

     Краматорськ та Сєвєродонецьк були обрані як потенційні кандидати для його реалізації як міста, де відсоток ВПО найбільший, мають відповідну комунальну, соціальну та економічну інфраструктуру, а також позитивний досвід у реалізації аналогічних міжнародних проєктів.

     Заступник міністра Давід Макар’ян повідомив, що міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій готове брати на себе функцію координатора між усіма учасниками процесу для забезпечення плідної співпраці. Окрім того за ініціативою міністерства Верховною Радою вже були схвалені відповідні зміни до бюджетних планів, тому вже є впевненість у наявності коштів для реалізації проєкту з української сторони.

     Міський голова Краматорська подякував представникам Міжнародної організації з міграції та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за інтерес до нашого міста в питаннях вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

     «Зі своєї сторони ми готові на усіх етапах підтримувати реалізацію цього проєкту та сподіваємось на плідну співпрацю», – наголосив Андрій Панков.

     У ході зустрічі було обговорено дорожню карту з приводу подальшої співпраці між усіма учасниками zoom-конференції.