Краматорськ приєднався до тижня сталої енергії

05.10.2020, 14:00, 112,

З 21 по 27 вересня 2020 року у Краматорську проходив тиждень сталої енергії. Тиждень сталої енергії-2020 – гарна нагода в черговий раз об’єднати зусилля у прагненні зробити наше місто більш енергоефективним.

Захід проводився на виконання зобов’язань міста Краматорськ відповідно до Угоди Мерів, до якої місто долучилося у 2012 році та в рамках реалізації «Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Краматорська до 2030 року».

Нажаль, у зв’язку з пандемією він відбувався локально (в окремих навчальних та дошкільних закладах) та в онлайн-режимі без проведення загальноміських заходів.

Раціональне споживання енергетичних ресурсів, захист довкілля, розвиток «зеленої енергетики», зменшення викидів парникових газів – ці та інші питання були висвітлені під час  проведення заходів в рамках тижня сталої енергії.

В загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах проведені масові конкурси малюнків, тематичні години спілкування, тематичних диктанти на уроках української мови та літератури, загальношкільні еко-челенджі з прибирання шкільних територій, волонтерські акції зі збору батарейок для належної утилізації, організовані чисельні вікторини, круглі столи, конкурси кросвордів, квести на тему енергоефективності, проведено  велоквест, організовані перегляди фільмів.

В соціальних мережах відбулися вікторини на тему енергоефективності та надані поради щодо заходів із енергозбереження у побуті. Переможці конкурсів були нагороджені чисельними подарунками, у т.ч. наданими Асоціацією «Енергоефективні міста України».

Проведення тижня сталої енергії сприяло формуванню уявлення про енергозберігаючі технології у підростаючого покоління, розумінню необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв, розвитку вміння формулювати думку про способи економного використання електричної та теплової енергії.