Краматорськ придбав 27 нових автобусів

18.11.2021, 18:16, 290,

Перша партія, дев’ять одиниць Еталон А 08128 «Троянда» Чернігівського автозаводу, вже прибули до Краматорська. 20 та 23 листопада очікується ще дві поставки.

Міський голова відвідав КП «КТТУ» та оглянув новий транспорт. Планується, що автобуси вийдуть на маршрути вже у середині грудня. Як зазначив Олександр Гончаренко, на початку січня 2022 року місто придбає ще 5 транспортних засобів, таким чином, у Краматорську буде 32 одиниці нової техніки, які замінять старий громадський транспорт.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Міст» уклало договір фінансового лізингу, відповідно до умов чинного законодавства, на придбання 27 міських автобусів моделі Еталон А08128 «ТРОЯНДА» (або еквівалент не гірше ніж зазначена модель). Строк лізингу – не менше 60 місяців, загальна вартість – не більше 83 млн. грн.

Еталон А08128 «ТРОЯНДА» має 24 посадкових місця, з них 4 для людей з інвалідністю, цифрові інформаційні табло та звукові системи сповіщення.

Комфортність пасажирів забезпечує просторий салон, зручні пасажирські напівм′які сидіння, наявність вентиляційного, а також наявність розсувних вентиляційних кватирок у салоні. Посадка і висадка пасажирів, здійснюється, через дві пневматичні двері, передні двері одностулкові, задні двостулкові з механічною платформою-рампою для можливості заїзду та виїзду пасажирів на інвалідних візках (рівень підлоги знижений). Також в автобусі встановлено спеціальне кріплення для фіксації інвалідного візка під час шляху, з можливістю зміни кута нахилу.