Краматорчанин Михайло Масонов відназачає 100-річчя

12.11.2020, 10:58, 90,

Сьогодні, 12 листопада, краматорський пенсіонер Михайло Олександрович Масонов святкує свій 100 День народження.  З цією визначною датою від імені міського голови Андрія Панкова його привітала начальник Управління праці та соціального захисту населення Поліна Гришичева.   

Михайло Олександрович народився у Московській області у заможній селянський родині, яку у 1931 році було репресовано до Сибіру. Після отримання освіти за спеціальністю «Прокатне обладнання», він був направлений до Краматорська, де пропрацював усе своє життя на металургійному заводі ім. Куйбишева. Має доньку та онуків, які наразі допомагають йому з домашніми справами.

Михайло Олександрович зберігає бадьорість та ясність духу, та пообіцяв відзначити і другий 100-річний ювілей.  Секретом свого довголіття вважає регулярні заняття спортом та збалансований відпочинок.

Поліна Гришичева вручила ювіляру грамоту Краматорського міського голови та передала теплі слова привітань із побажанням здоров’я та родинного затишку.

Відтепер, згідно рішення Краматорської міської ради «Про призначення щомісячної муніципальної стипендії особам, яким виповнилося сто і більше років, на 2020 рік» Михайло Масонов отримуватиме щомісячно муніципальну стипендію у розмірі 1000 гривень.

Усього у Краматорську наразі 8 таких довгожителів, серед них 6 жінок та 2 чоловіка.