Користувачі вебпорталу можуть отримувати довідки з QR кодом через GOV ID


Електронні сервісі вебпорталу Пенсійного фонду України набувають все більшої популярності серед населення. Користувачі вебпорталу Пенсійного фонду України, які авторизувались на порталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), можуть отримати електронні документи з QR – кодом, не виходячи з дому. Це дуже зручно в період дії карантину.

Користувачі, які не мають КЕП, зможуть авторизуватись за допомогою платіжної карти банків, що використовують «Інтегровану систему електронної ідентифікації».

Електронний документ з QR – кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі Фонду.

Пропонуємо Вам ознайомитись з Інструкцією отримання довідки з QR – кодом від Пенсійного фонду України за допомогою картки банку (GOV ID).

Нагадуємо!

Через вебпортал Пенсійного фонду можна отримати такі електронні документи з QR – кодом:

– довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії, без урахування окремих видів виплат);

– довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);

– індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальника);

– витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості про страхувальників. Про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування).

Адміністрація управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області