Контакт-центр працює для інформування та реагування на звернення мешканців Краматорська

09.08.2021, 10:24, 362,

Контакт-центр м. Краматорська – це міська об’єднана диспетчерська служба, яка створена на базі комунального підприємства «Служба єдиного замовника» житлово-комунального господарства м. Краматорська.

Мета Контакт-центру м.Краматорська – забезпечення миттєвого реагування на звернення членів територіальної громади, сприяння та співпраця з підприємствами і установами міста незалежно від їх форм власності, та комунальними підприємствами підпорядкованими міській раді у попередженні і ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій, контроль за виконанням порушених у зверненнях питань з метою надання населенню якісних послуг що стосуються всіх сфер життєдіяльності міста, як однієї зі складових функціонування ефективної системи управління містом.

Основними завданнями «Контакт-центру» є

  • забезпечення цілодобового прийому звернень громадян в телефонному режимі на «Гарячу лінію» 0990991505, з міських телефонів на короткий номер 1505, через загальнодоступний сайт в мережі Інтернет kck.krm.gov.ua, на мобільні додатки до нього (посилання на мобільні додатки розміщені на головній сторінці сайту), щодо надання консультацій, реєстрації заявок на виконання робіт, скарг та повідомлень про аварійні ситуації, передачу їх на виконання підприємствам-виконавцям для подальшої обробки та здійснення зворотнього дзвінку, надсилання інформації щодо стану виконання та терміну виконання звернень через мережу Інтернет з метою контролю якості надання послуги;
  • надавати мешканцям інформацію, щодо стану виконання їх звернень, за наявності  фото- та відеозвіти про виконання звернень, що надійшли на «гарячу лінію» та загальнодоступний сайт Контакт-центру м. Краматорська від громадян;
  • надавати мешканцям інформацію щодо будь-яких питань із забезпечення життєдіяльності міста, благоустрою, транспортної комунікації, попередження надзвичайних ситуацій, послуг житлово-комунального характеру, доріг та вулиць, зелених зон та насаджень, освітлення вулиць та доріг міста у телефонному режимі та шляхом розміщення інформації на сайті Контакт-центру м.Краматорська.

У зв’язку із складними погодними умовами, які виникають останнім часом в місті сталася велика кількість аварій на мережах електропостачання та зовнішнього освітлення, було пошкоджено та зруйновано багато дерев. У разі відсутності можливості додзвонитися до аварійної служб міста Ви можете передати інформацію до Контакт –центру м.Краматорська використовуючи мобільний додаток Контакт центр м.Краматорська або Чат бот в Vіber Контакт Центр м.Краматорська. Цілодобово Контакт центр знаходиться на зв’язку з аварійними службами міста та оперативно передає отриману інформацію. Ліквідація аварійних ситуацій здійснюється силами підприємств, які надають житлово-комунальні послуги в місті та комунальними підприємствами.

Мешканці міста, які зареєструвалися в системі Контакт-центру, мають змогу отримувати інформацію про планові та аварійні ремонтні роботи за адресою реєстрації. Публікація інформації проводиться на сторінці Контакт – центру м.Краматорська в соціальних мережах Facebook та Instagram. Звертаємо Вашу увагу що у разі виникнення аварійної ситуації в першу чергу мешканці повинні повідомити про це Контакт –центр або аварійну службу.

Надання інформації мешканцям на приклад про причини відключення електроенергії відразу після аварії є неможливим. Для визначення причини та масштабів аварійна бригада РЕМ повинна виїхати на місце та провести обстеження. В разі масових відключень цей термін може бути значно довшим ніж завжди.

Як визначає практика, ліквідація аварійних ситуацій починається в першу чергу на лініях 6 кВт, аби відновити електропостачання для як найбільшої кількості абонентів. Потім виконуються роботи на лініях 4 кВт.

Виконання робіт по поодиноким відключенням залишаються на останню чергу. В своїй більшості це аварії, викликані обривом проводів в кронах великих дерев поруч з приватними будинками. Тому закликаємо мешканців міста слідкувати за своїми насадженнями та своєчасно проводити кронування дерев.