Конкурс грантів «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19»


Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансування Європейського союзу у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» оголошує конкурс грантів «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19».

Мета конкурсу — надати підтримку організаціям громадянського суспільства для посилення процесу демократизації в Україні.

Переможці конкурсу отримають грант обсягом до 415 000 гривень (оптимальний бюджет проєкту 345 000 гривень) та матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, відвідати конференції для грантерів проєкту та інших регіональних ОГС і ЗМІ.

Вимоги до проєктів. Проєкти мають передбачати досягнення прогресу у збільшенні впливу громадськості на хід демократизації в Україні з точки зору адвокації, моніторингу та оцінки реформ, участі громадськості та обізнаності шляхом наступної діяльності (наведений перелік не є вичерпним):

  • Аналіз змін в комунікації влади за час пандемії COVID-19.
  • Аналіз проведення засідань громадських рад в регіонах, їх формату (онлайн чи офлайн).
  • Проведення опитування серед регіональних ОГС щодо їх взаємодії з владою протягом 2020 року.
  • Проведення адвокаційної кампанії щодо важливості прямого спілкування влади з громадянами, зворотного зв’язку від громадян, посилення діалогу між ОГС та владою з метою прискорення реалізації реформ.

Учасники конкурсу. До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства.

Останній термін подання заявок: 25 січня 2021 р.

Всі деталі конкурсу можна знайти за посиланням: bit.ly/35yIzz1 

У разі виникнення додаткових запитань, листи, будь ласка, надсилайте на електронну адресу rfr@ier.kyiv.ua

Вебінар для потенційних учасників конкурсу відбудеться 15 січня об 11:00 на платформах Zoom та Youtube. Відео вебінару можна буде переглянути після заходу за посиланням: https://youtu.be/vff7v2iVR98