Комунальники Краматорська готуються до нового опалювального сезону

09.09.2020, 08:37, 81,

Вересень – період закінчення інтенсивної підготовки теплових господарств до опалювального періоду суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, транспортування теплової енергії та надання послуг з теплопостачання, а також споживачів теплової енергії.

Проведено капітальні і профілактичні ремонти обладнання,на завершальному етапі підготовка станції (ТЕЦ) і котельних, підготовлено  центральні теплові пункти, закінчуються роботи з опресовки теплових мереж (90 %). Тривають заключні етапи робіт з підготовки теплових господарств до осінньо-зимового періоду.

Завершуються роботи з реконструкції ділянки теплової мережі на вул. Парковій (КП «МІСТ»). Наразі розпочнеться їх опресування (за графіком завершення робіт до 15.09.2020), після чого будуть проведені роботи з благоустрою території.  

Роботи з підготовки до опалювального періоду соціальної сфери міста майже завершено. Дошкільні і навчальні заклади, заклади охорони здоров’я міського підпорядкування підготовлено в повному обсязі, що підтверджено актами готовності, підписаними представником Держенергонагляду. На завершальному етапі знаходиться підготовка об’єктів культури і спорту.