Коментар міського голови Андрія Панкова з приводу продовження заборони роботи ринків

25.04.2020, 11:58, 80,

Сьогодні у стінах Краматорської міської ради відбувся діалог з представниками ринків. Він був конструктивний і ми маємо намір відкрито і чесно спілкуватись далі, адже мета у всіх нас спільна – не допустити спалахів заражень на коронавірус у нашому місті. Щиро вдячний їм за це і, сподіваюсь, наша співпраця позитивно відобразиться, в першу чергу, на мешканцях Краматорська.

     Директори ринків дали коментарі з приводу моментів, які сьогодні болючі для них, а також для підприємців, що працюють на їх території. Для того, щоб разом знайти компроміс, ми домовились вже з понеділка залучити до діалогу представників усіх комунальних підприємств та податкової інспекції, адже навіть в умовах карантину підприємці мають фінансові зобов’язання, які їм необхідно сплачувати не залежно від сьогоднішніх особливих умов.

     Впевнений, спілкуючись далі у цьому форматі, ми знайдемо виважене рішення, яке зможе, у певній мірі, полегшити фінансовий тягар майже 3,5 тисяч підприємців міста.

     Це наше щастя, що у Краматорську хворих на коронавірус немає. А отже, цілком реальним виглядає план Уряду виходу з карантину починаючи з 11 травня. У разі, якщо не відбудеться погіршення епідеміологічної ситуації, сподіваюсь, тоді поступово відновлюватимуть роботу суб’єкти господарювання різних профілів і ми повернемось до звичного життя з мінімальними фінансовими втратами для підприємців міста.

Міський голова

Андрій Панков