Команди силових структур змагаються у чемпіонаті Краматорська з міні-футболу

13.08.2020, 15:05, 120,

12 серпня на спортивному майданчику краматорської ЗОШ №20 стартував перший відкритий чемпіонат Краматорська з міні-футболу серед силових структур, які задіяні у операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Чемпіонат проходить за підтримки міського голови Краматорська Андрія Панкова, штабу ООС, федерації футболу Краматорська, управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

Під час відкриття змагань команди привітали краматорський міський голова Андрій Панков та заступник командувача ООС полковник Євген Коваленко.

“Всі ви є представниками структурних підрозділів, що виконують бойові завдання по забезпеченню правопорядку на території наших міст. Завдяки вашій роботі над нашими містами сьогодні мирне небо. Тому прийміть слова подяки від усіх мешканців Краматорська”, – сказав він.

Військовий оркестр Національної гвардії під керівництвом майора Сергія Молодожана виконав державний гімн України.

У чемпіонаті беруть участь 250 спортсменів у складі 20 команд — 15 команд підрозділів силових структур з Луганської та Донецької областей, та 5 команд цивільних учасників. Чемпіонат буде тривати майже два місяці. Фінал відбудеться у жовтні.