Кладовища будуть закриті, громадський транспорт ходити не буде

23.04.2020, 15:37, 93,

23 квітня відбулося засідання міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

    На виконання доручення Кабінету Міністрів України, за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з урахуванням постанови головного державного санітарного лікаря України №11 від 21.04.2020 р., з урахуванням рекомендацій наданих головним санітарним лікарем Донецької області, міський штаб прийняв ряд рішень з запровадження додаткових тимчасових обмежувальних протиепідемічних заходів.

    З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 штаб вирішив:

     – з 00 годин 00 хвилин суботи 25 квітня по 5 годин 00 хвилин понеділка 27 квітня зупинити на території міста Краматорськ рух всього громадського транспорту;

     – з 25 по 26 квітня включно закрити для відвідування громадянами всіх кладовищ, що знаходяться на території міста Краматорськ та на території селищних рад: Красноторської, Шабельківської, Ясногірської, Біленківської. Заборона відвідувати кладовища не розповсюджується на випадки здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб, з забезпеченням відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри;

     – з 00 годин 00 хвилин суботи 25 квітня по 00 годин 00 хвилин понеділка 27 квітня тимчасово обмежити в’їзд транспортних засобів на вулиці, які ведуть до кладовищ міста, крім транспорту екстрених служб, служб які забезпечують життєдіяльність міста та осіб, які проживають на цих вулицях (при наявності документів, що підтверджують реєстрацію).

    Штаб звертає увагу мешканців міста на те, що станом на ранок 23 квітня на території Краматорська відсутні лабораторно підтверджені випадки захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Поміж тим такі випадки зареєстровано у прилеглих до Краматорська містах, а саме – Слов’янську, Дружківці, Костянтинівці, Бахмуті.

    Штаб закликає краматорців утриматись від відвідування кладовищ у суботу 25 та неділю 26 квітня, аби зменшити ризик захворювання. У ці дні ризик зараження коронавірусом буде максимальним.

    Бережіть своє здоров’я, та здоров’я своїх рідних. Залишайтесь вдома.