Керівники підприємств аграрного сектору та виробництва харчових продуктів запрошуються до участі у тренінгу!


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

           Тренінг проводиться в рамках проекту з підготовки підприємств до державних  перевірок та наступного виконання вимог законодавства ЄС, який реалізує ГО «Аналітичний

центр Аграрного союзу України» у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України за підтримки програми МАТРА Посольства Нідерландів в Україні.

           Тренінг присвячений підготовці підприємства до виконання вимог до безпечності харчової продукції, які висуваються на міжнародних ринках.

           Під час тренінгу керівники та провідні фахівці підприємств аграрного сектору та виробники харчових продуктів отримають інформацію про основні нормативні документи ЄС, які стосуються безпечності харчових продуктів, ознайомляться з тим, яким чином працює сучасна система ринкового контролю, а на завершення сформують уявлення про те, які норми чинного законодавства України є предметом державних перевірок і як це пов‘язане з виконанням вимог міжнародних ринків. Слухачі отримають «дорожню
карту»  підготовки свого підприємства до виконання вимог ЄС і до державних перевірок як першого етапу цього процесу. А інтерактивна програма тренінгу дозволить як переглядати презентації доповідачів у зручний час, так і безпосередньо звертатися до текстів нормативних актів України та ЄС.


           Тренінг буде проведений 16 лютого 2021 року о 10-00 в дистанційному режимі за
посиланням:
:https://us04web.zoom.us/j/618054927?pwd=T3lsZ2pIU01HODd4U0tmLzFGUXVYdz09 [1]

           Захід безкоштовний!
           Повідомити про бажання взяти участь у тренінгу можна  за адресою:
novaenergy78@gmail.com

            або зареєструватися на тренінг через форму:
:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8JWc6aReVCsdIWruBH3OzMaEMokD9ST-_mj3-kUgifPKWvA/viewform [2]


             Контактний телефон:  0999456403 (Таміла Дмитриченко).