Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету, керівникам комунальних підприємств, депутатам Краматорської міської ради VIII скликання


З метою неухильного виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» наголошуємо на використанні української мови, як державної, під час виконання службових обов’язків та необхідність проведення відповідних навчань серед персонального складу.

Просимо довести до відома всіх посадових осіб, працівників комунальних підприємств та депутатів законодавчо закріплені норми застосування виключно державної мови, а саме:

Відповідно до п.2 ч.1 ст. 9 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків зобов’язані, зокрема, депутати місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування.

Ч.1 ст. 12 цього Закону визначено, що робочою мовою діяльності органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форм власності, у тому числі мовою засідань, заходів, зустрічей та мовою робочого спілкування, є державна мова. Вільне володіння державною мовою та застосування її у всіх сферах суспільного життя є запорукою процвітання та розвитку нашої країни та значною мірою залежить від виконання вимог Закону кожним з нас.