Картка Краматорчанина стає все популярнішою серед містян


 Впровадження системи автоматизованої оплати проїзду в комунальному транспорті показує гарні результати. На основі статистики використання «Карток Краматорчанина» за попередні 7 місяців на підприємстві поставили перед кондукторами задачу по щоденному об’єму валідацій, через що їх кількість у лютому зросла на 61,2%. Щотижнева кількість складає приблизно 34 тисячі. Кількість сплат безконтактними пристроями збільшилась на 26,8% – біля 3 тисяч щотижнево. Тому на останній сесії міської ради було ухвалено рішення про виділення коштів на встановлення у комунальному транспорті стаціонарних валідаторів.

     У місті продовжується реконструкція систем водопостачання. Так, на минулому тижні було виконано підключення реконструйованого відрізку по вулиці Парковій, 28, довжиною у 90 метрів з 300 запланованих. Зараз комунальні служби займаються відновленням благоустрою території. Також для стабільного постачання води у селищах, що розташовані довкола Старого міста на лінії по вулиці Щукіна буде встановлено новий регулятор тиску.

     У зв’язку зі сприятливою погодою, комунальні підприємства міста розпочинають прибирання міських вулиць після зимового періоду. Також на дорогах міста проводиться аварійний ремонт асфальтового покриття. За минулий тиждень виконано ямковий ремонт загальною площею у 642 м2. Міський голова наголосив на необхідність тіснішої роботи комунальників із патрульною поліцією аби автомобілі, залишені вздовж вулиць, не перешкоджали процесу прибирання.

     Епідеміологічна ситуація у місті спокійна, серед дорослих у межах епідпорогу, а серед школярів зафіксовано перевищення на 10%, та попри показники, це є нормою для відповідного сезону. Усі оперативні служби Краматорська відпрацювали алгоритм взаємодії на випадок виявлення підозр на захворювання коронавірусом, у нашому регіоні визначено заклад, що буде приймати таких пацієнтів – це Костянтинівська інфекційна лікарня.

     Управління освіти міської ради продовжує моніторинг якості харчування у закладах освіти міста. Суттєвих якісних змін можна буде досягти після закупівлі для шкільних їдалень міста нового обладнання – пароконвектоматів, бо їх використання дозволяє значно розширити асортимент готових страв, а за рахунок приготування їжі на пару – залишати їжу багатою на вітаміни і, відповідно, більш корисною для дитячого організму.