Кар’єра:погляд з середини


26 лютого в торговому центрі «RIA» фахівчиня з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості провела економічну екскурсію з учнями загального закладу середньої освіти №24 з метою розвитку професійних інтересів, навичок і умінь необхідних для майбутньої професійної діяльності.

Продавець-консультант та офіціант розповіли присутнім про якості, які повинні бути у представників професій, щоб відвідувачі гідно оцінили сервіс в торговому центрі. Уміння грамотно презентувати товар , розповісти про його переваги, щоб викликати у покупця бажання зробити покупку – базовий навик, без якого в неможливо обійтися. Також наголосили про знання спеціальних комп’ютерних програм. Для старту кар’єри головне – бажання опанувати професію, позитивний настрій, комунікабельність і готовність працювати на результат.

Старшокласники також отримали інформацію про сучасний стан ринку праці, актуальні професії нашого міста і були проінформовані про послуги центру зайнятості та запрошені разом з батьками для проходження тестів для визначення провідної сфери діяльності.