Кампанія декларування доходів громадян 2020


 У зв’язку із введенням карантину деклараційна кампанія, доходів отриманих у 2019 році, триватиме до 1 липня, а задекларовані суми податків громадяни мають сплатити до 01 жовтня 2020 року. Такі зміни передбачені Законом України від 17 березня 2020 року №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

      Краматорським управлінням ГУ ДПС у Донецькій області підведено підсумки деклараційної кампанії за січень-травень 2020 року.

      Протягом п’яти місяців 501 громадянин задекларував доходи, отримані протягом 2019 року. Сума самостійно визначеного грошового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб становить 1714,4 тисяч гривень та 381,4 тисяча гривень військового збору.

      До Краматорського управління звернулося 54 громадянина з метою скористуватись правом на податкову знижку. За попередніми результатами декларування поверненню підлягає 126,1 тисячі  гривень податку на доходи фізичних осіб.

      Нагадаємо, що скористатися правом на податкову знижку можна до кінця поточного року.

      Шановні громадяни, в умовах карантину, закликаємо вас максимально використовувати можливості дистанційного зв’язку з податковою службою та користуватися електронними сервісами ДПС.

      Детальна інформація щодо кампанії декларування знаходиться в банері «Деклараційна кампанія 2020» на субсайті ГУ ДПС у Донецькій області офіційного порталу ДПС України за посиланням https://dn.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020/

      Подати декларацію про майновий стан і доходи платники в умовах карантинних заходів  можна засобами Електронного кабінету платника https://cabinet.tax.gov.ua, з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Краматорське управління ГУ ДПС у Донецькій області