Кампанія декларування доходів громадян 2020


До закінчення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році, залишаються лічені дні. Краматорське управління нагадує, що у зв’язку із введенням карантину деклараційна кампанія триватиме до 1 липня 2020 року, а задекларовані суми податків громадяни мають сплатити до 01 жовтня 2020 року. Такі зміни передбачені Законом України від 17 березня 2020 року №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

      Нагадаємо, що скористатися правом на податкову знижку можна до кінця поточного року.

      Шановні громадяни, в умовах карантину, закликаємо вас максимально використовувати можливості дистанційного зв’язку з податковою службою та користуватися електронними сервісами ДПС.

      Детальна інформація щодо кампанії декларування знаходиться в банері «Деклараційна кампанія 2020» на субсайті ГУ ДПС у Донецькій області офіційного порталу ДПС України за посиланням https://dn.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020//

      Подати декларацію про майновий стан і доходи платники в умовах карантинних заходів  можна засобами Електронного кабінету платника https://cabinet.tax.gov.ua/, з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Краматорське управління ГУ ДПС у Донецькій області