Інвестиційні проекти – запорука масштабних змін у місті


Учора за ініціативи міського голови Андрія Панкова відбулась робоча нарада з питань реалізації у місті масштабних будівництв, у якій взяли участь керівники управлінь та відділів, що виступають у ролі головних розпорядників коштів.

     Головним питанням було виконання будівельних робіт на соціально-значущих об’єктах міської інфраструктури. Відповідальні особи проінформували про стан реалізації об’єктів, що вже перебувають у роботі та презентували плани на 2020 рік. Окремо обговорили перспективні напрямки, участь міста у програмах USAID, Європейського інвестиційного банку, Державного фонду регіонального розвитку, тощо.

     «Сьогодні є великий запит на розвиток соціальної та поліпшеної транспортної інфраструктури, створення молодіжних просторів. Зазвичай це досить масштабні об’єкти, наприклад: нова лікарня 3го рівня, будівництво якої планується у мікрорайоні Лазурний; або створення обласного перинатального центру; будівництво ЦНАПу та інші. Усі вони потребують залучення значних коштів, але для швидкої реалізації треба чітка і злагоджена робота усіх ланок міської влади, та досконале розуміння етапів втілення кожного проекту до найдрібніших деталей», – підкреслив міський голова, звертаючись до керівників підзвітних відділів та управлінь.