Інформація щодо стану справ у Краматорську на 6 березня 2022 року


Виконавчий комітет Краматорської міської ради продовжує працювати. На усіх комунальних підприємствах забезпечено чергування відповідальних осіб. КП ДРУАС виконує роботи по утриманню вулично-дорожньої мережі міста в умовах погіршених погодних умов, снігопаду та ожеледиці. КАТП-052810 працює над вивезенням сміття з міста. Усі підприємства критичної інфраструктури працюють стабільно: у Краматорську є газ, електроенергія, опалення та водопостачання.

“Наш контакт-центр збирає заявки від усіх, в кого у зв’язку з подіями, що мали місце уночі, пошкоджено вікна. Дав доручення комунальним службам та керуючій компанії “Ладіс” оперативно реагувати на ці заявки, будемо затягувати вікна плівкою. Щодо більш об’ємної допомоги будемо говорити після закінчення воєнного стану”, – повідомив міський голова Олександр Гончаренко під час ранкової наради із заступниками.

Усі, хто бажає евакуюватись з Краматорська можуть скористатись евакуаційними потягами Укрзалізниці (графік публікується на офіційних ресурсах залізничної компанії увечері кожного дня), або автобусами з залізничної або автобусної станцій Краматорська. Автобуси подаються щодня о 8 ранку і відправляються по мірі заповнення та прямують на місто Дніпро.

Перевезення пасажирів по місту забезпечується тролейбусами, працюють маршрути 2 (9 одиниць), 6 (5 одиниць), 7А, 8А, 8Б — по 2 одиниці. Контакт-центр (телефон 0990991505) працює в штатному режимі.

Наголошуємо увагу краматорців, що з 18:00 до 06:00 у Краматорську запроваджено комендантську годину – обов’язково дотримуйтесь режиму світломаскування у цей час.