Інформація щодо стану справ у Краматорську на 10 березня 2022 року


Зранку, 10 березня міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом з заступниками провів оперативну нараду з представниками усіх підприємств та служб житлово-комунального господарства міста. Виконавчий комітет Краматорської міської ради продовжує працювати. На усіх комунальних підприємствах забезпечено чергування відповідальних осіб. КП ДРУАС виконує роботи по утриманню вулично-дорожньої мережі міста в умовах погіршених погодних умов, снігопаду та ожеледиці. КАТП-052810 працює над вивезенням сміття з міста. Усі підприємства критичної інфраструктури працюють стабільно: у Краматорську є газ, електроенергія, опалення та водопостачання.

У контакт-центр міста продовжують звертатись мешканці, чиї будинки було пошкоджено. Комунальні служби та керуюча компанія “Ладіс”, волонтери та небайдужі підприємці допомагають у розчищені квартир, вивезенні та заміні пошкоджених конструкцій на тимчасові, затягують вікна плівкою або закривають OSB-плитами.

Усі, хто бажає евакуюватись з Краматорська можуть скористатись евакуаційними потягами Укрзалізниці (графік публікується на офіційних ресурсах залізничної компанії увечері кожного дня), або автобусами з залізничної або автобусної станцій Краматорська. Автобуси подаються щодня о 8 ранку і відправляються по мірі заповнення та прямують на місто Дніпро.

Амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги, лікарні міста працюють та продовжують надавати краматорцям необхідну медичну допомогу.

Перевезення пасажирів по місту забезпечується тролейбусами. Від сьогодні селище Ясногірка сполучається з містом тролейбусним маршрутом 2Б, інтервал руху – 40 хвилин, кінцева зупинка – “Універсам”. Місто обслуговують тролейбуси по маршрутах №2 (6 одиниць), №2Б (2 одиниці), №6 (6 одиниць), №7А, №8А, №8Б — по 2 одиниці. Контакт-центр (телефон 0990991505) працює в штатному режимі.

У Краматорську продовжують роботу банківські відділення, виконується інкасація банкоматів, але біля них можливі черги. У торговельні мережі міста завозяться продукти харчування, закликаємо краматорців робити розумний запас їжі — не скуповуйте усе підряд.

Наголошуємо увагу краматорців, що з 18:00 до 06:00 у Краматорську запроваджено комендантську годину – обов’язково дотримуйтесь режиму світломаскування у цей час.