Інформація про завершення програми щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до 1 та 2 групи платників податків


Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради повідомляє.

Міністерство соціальної політики проінформувало, що 22.07.2020 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», далі – ПКМУ №641.

Відповідно до п.2 ПКМУ № 641 залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (далі — рівень епідемічної небезпеки).

В регіоні, щодо якого відсутнє рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про встановлення рівня епідемічної небезпеки, застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для “зеленого” рівня епідемічної небезпеки. В Донецькій області «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

Відповідно до зазначеної постанови з 01.09.2020 буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей згідно Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Враховуючи зазначене, заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити до управління як особисті звернення чи через сайт Міністерства соціальної політики України на портал «Е – СЕРВІСИ» – «допомога на дітей для ФОП» після 31.08.2020, не приймаються для опрацювання.

Водночас, за зверненнями, які надійдуть до 31.08.2020, вони будуть опрацьовані та до 10.09.2020 по ним буде подано заявку щодо потреби в бюджетних коштах для виплати допомоги на дітей для проведення виплати у вересні поточного року.

За наданням більш детальної інформації рекомендуємо звертатись за телефоном «гарячої лінії»:

(06264) 3 12 60, 095 5979 103

та на електронну адресу управління:

utszn1426@krm.gov.ua

Адміністрація УПСЗН.