Інформація для Краматорських птахівників.


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

Протягом березня-травня 2021 року Громадською спілкою  «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку, яка виконується компанією Chemonics International, планується проведення онлайн-тренінгів  для мешканців сільської місцевості, працівників птахівницьких ММСП, представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва, які прагнуть підвищити рівень знань з бізнес-планування. Під час тренінгу учасники дізнаються про сучасні технології вирощування свійської птиці та цікаві тонкощі розрахунку прибутків у птахівництві.

Навчання у Школі птахівника відбуватиметься безкоштовно у форматі Zoom на двох рівнях:

Рівень «Стартап» – програма призначена для мешканців сільської місцевості, які розпочали або планують розпочати фермерську діяльність з розведення птахів. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/YhhKCE16zKWHpzZF6 .

Рівень «Майстер» – програма призначена для вдосконалення для професійних компетенцій і підвищення професійного рівня за наявної  кваліфікації фермера-птахівника. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/qLTNjXzh96BVryCv8

Тренінги проходитимуть загалом 12 днів по 1 годині в день.

Учасники, які успішно завершать навчання у рамках тренінгу, будуть мати можливість безкоштовної консультації протягом місяця в рамках бізнес-планування.

З  питань щодо участі пропонуємо звертатись за телефонами: 097-303-83-95, 067-570-90-57. Ел. пошта: poultryshool@gmail.com .