Інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину


До уваги підприємців Донецької області!

           Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.

           З метою оперативного висвітлення законодавчих та інших змін, які стосуються діяльності підприємців в умовах пандемії, Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину: http://sme.gov.ua/covid19/.

           Вказаний вебсайт містить актуальну інформацію та системно оновлюється. На вебсайті вже міститься доступна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширенню захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

           В рамках npoєкту  Business  Index  буде проведено системне  опитування   власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної  кризи,  пандемії  COVID-19   на   бізнес   та   очікувань   на   2021   рік.

           За результатами буде сформовано аналітичний звіт, який буде надіслано учасникам опитування  до  кінця   грудня   2020  року  на  e-mail,  вказаний  під  час  реєстрації   у дослідженні.

           Для      участі      в      опитуванні      першої      хвилі      необхідно       перейти за посиланням: https://web.gradus.app/business.

           Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Export Promotion Office/Oфicy з Просування Експорту.            Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва в Україні