Інформаційний лист про порядок надання заяви та документів для виплати соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її


Розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 11.06.2020 №579/5-20, яким затверджений Порядок використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районним бюджетам, бюджетам об’єднаних територіальних громад на виплату у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її, або опікуну такої дитини» опублікований 24.06.2020 року в газеті «Восточний проект» №25 (1233).

      Управлінням з 24.06.2020 року розпочатий прийом заяви та документів для виплати вище вказаної соціальної матеріальної допомоги.

      Заява та документи для виплати соціальної матеріальної допомоги можуть бути подані до 09 грудня 2020 року.

      Звертаємо увагу!

      Під час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України у зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заява та документи для виплати соціальної матеріальної допомоги можуть бути надіслані поштою або подані через поштову скриньку, яка встановлена в управлінні.

      Заява подається у довільній форми та для зручності заповнення управлінням розроблено бланк заяви рекомендований для подання документів, що спростить процедуру звернення.

      Для більш швидкої комунікації з заявниками просимо вказувати електронну пошту (за умови її наявності), на яку після прийняття рішення щодо призначення чи відмови буде спрямоване відповідне повідомлення (скан рішення).

      Рекомендований для заповнення бланк заяви розміщено на веб – сайті виконкому Краматорської міської ради.

      Для роздрукування заяви необхідно зайти на сайт виконкому Краматорської міської ради, далі – в розділ «Городянину», далі – розділ «соціальний захист» – «новини».

      З підготовленими заявою та копіями документів необхідно зайти у приміщення управління до скриньки для звернень. Відвідувачі, які очікують прийому до спеціаліста попереджені про необхідність без перешкоди надати можливість подати Ваше звернення до скриньки.

      За наданням більш детальної інформації рекомендуємо звертатись за телефоном «гарячої лінії»:

      (06264) 3 12 60, 095 5979 103 та на електронну адресу управління:

      utszn1426@krm.gov.ua

Управління праці та соціального захисту населення