Інформаційне повідомлення щодо обговорення проекту Постанови НКРЕКП з питань встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік


01 грудня 2021 року на засіданні HKPEKH було схвалено та оприлюднено на офіційному сайті HKPEKП проект Постанови з питань встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік.

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення  проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердженого Постановою від 30.06.2017 №866 (зі змінами та  доповненнями), КВП “КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ” повідомляє  про проведення 15 грудня 2021 року о 14:00 відкритого обговорення проекту Постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Постанови Національної комісії, що здійснює  державне  регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року N 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік.

Враховуючи карантинні обмеження, визначені Постановою Кабінету міністрів України від 11.03.2020р. N221 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, відкрите обговорення відбудеться дистанційно, з  використанням технічних засобів за  допомогою Інтернетресурсу (https://zoom.us/), або мобільного додатку Zoom (шукати Zoom Cloud Meetings).

Проект постанови НКРЕКП та матеріали, що обґрунтовують  прийняття рішення, розміщені на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua.

Зауваження та пропозиції, а також заявки на участь приймаються до 13 грудня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 84313 Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Південна, 6 або на електронну адресу kramvoda@krm.net.ua або Відділ Національної комісії, що здіздійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, 49000, м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, 17 А із зазначенням ПІБ учасника, назви юридичної особи (якщо учасник представляє  юридичну особу), контактного телефону та  адреси електронної пошти.

Кожен учасник отримає інформацію з посиланням на онлайн-трансляцію та ідентифікатор конференції з паролем  для  підключення.