Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради


«Про узгодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Зооварта Друг»

Відділ з питань оборонної, мобілізаційної, режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Краматорської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про узгодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Зооварта Друг»  (далі – Проєкт рішення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій.

Ознайомитися з проєктом рішення можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua в розділі «Документи», підрозділ «Проєкти рішень КМР» від 02.03.2021 року.

Громадські обговорення будуть проводитися у формі ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій приймаються протягом 15 робочих днів  до 09.04.2021 – електронною поштою за адресою: fsi@krm.gov.ua

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник відділу з питань оборонної, мобілізаційної, режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Федонюк Сергій Іванович (тел.48-54-66, e-mail fsi@krm.gov.ua).

Інформацію про результати громадського обговорення вищезазначеного Проєкту рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради 12.04.2021.

Відділ з питань оборонної, мобілізаційної,режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами


З В І Т

Про результати проведення громадського обговорення проекту

Рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради

«Про узгодження статуту громадського формування «Зооварта Друг»

             Відділом з питань оборонної, мобілізаційної, режимної роботи 22.03.2021 року розпочато громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради «Про узгодження статуту громадського формування «Зооварта Друг» (далі –Проект рішення) шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному веб-сайті міської ради.

Під час громадського обговорення, яке відбувалося до 09.04.2021 року до відділу з питань оборонної, мобілізаційної, режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами надійшли наступні пропозиції для включення в Проект рішення:

пропозиції Врахування в Проекті рішення
1.      Депутатські звернення:
Від депутатів Краматорської міської ради пропозицій не надходило
2.      Пропозиції громадян:
ООО СМТ Станкомаштехнологии В нашому місті є поліція, СБУ, військові, інші, незрозумілі формування в місті не потрібні. Якщо хтось бажає займатися охороною порядку, будь ласка вступайте до лав вище перелічених.
Анастасія Новгородова  Поддерживаю создание в городе общественных формирований. Сейчас мало людей с активной гражданской позицией, которые не из-за угла о чем-то говорят, а конкретно окажут помощь
Анохіна Ганна Юріївна Да, поддерживаю, на примере человека который средь белого дня занимался а…м и что, видео выложили, а в полицию сообщили? Вот и вся позиция общества – самоустранение, а пойти в патруль в непогоду и проводить профилактику правонарушений, дабы уберечь своих же детей в будущем
Придатко Олена Сергіївна Я за правопорядок в городе! И выводы об общественных формированиях объективные будут после, хотя бы 3 месяцев  их работы!
Чиженкова Раїса Читая негативы на разных страницах по поводу ОФ хочется сразу задать вопрос, а что конкретно Вы сделали для города, вы хоть раз позвонили в полицию и сообщили о преступлении и не убежали потом потом?
Говоров Савелій Андрійович Все так борются с закладчиками, что только сфотографировали и ушли, даже на 102 не позвонили, а бегом пост делать в ФБ
Сакович Людмила Михайлівна На сьогоднішній день існує безліч випадків жорстокого поводження з тваринами. Думаю, що створення в нашому місті громадського формування з охорони громадського порядку “Зооварта Друг” – просто необхідно, куди можливо буде звернутися за допомогою і врятувати тварину, а також залучити до покарання людей, причетних до жорстокого поводження з тваринами
Скороход Людмила Михайлівна Підтримую та схвалюю організацію такого формування особливо якщо вони будуть займатися захистом тварин
Осипець Валерія Варти – необхідний додаток до поліцейських ПІШИХ нарядів, чим ширша територія покриття міста нарядами, тим вище безпековий показник міста.
Анна Тарановская На мой взгляд такая инициатива вполне нужна. И ясно, что участники формирования не самостоятельно будут патрулировать город. А количество патрулей реально нужно увеличить.
Боков Олег Антонович Бездомные животные и плохое обращение с животными – большая проблема и нужно с чего-то начинать. Пусть это будет Зооварта
Алексеєва Світлана Миколаївна Нашій громаді дуже необхідга така організація, я вважаю що вони зможуть допомагати поліцейським у захисті тварин. Цивілізоване суспільство (країни євросоюзу, ОАЄ, США,Канада та багато інших) вже давно на законодавчому рівні опікуються тваринами не менш ніж людиною. Нам треба рівнятися, а те що активні громадяни хочуть змінити ситуацію накраще – депутатам необхідно підтримати. Соромно за депутатів що з першого разу не проголосували.
Завгородня Анастасія Володимирівна В Краматорске давно нужно движение, которое будет бороться за то, чтобы законы о защите животных работали. Поддержите Зооварту!
Володимир Попов Зооварта необхідна місту Краматорськ. Якщо ми хочем бути цивілізованим та європейським містом.
Богданова Надя Добрый день. Считаю что в городе необходимо реализовать “Зооварту”. Скоро начнётся сезон издевательства над животными.
Шляхтіна Єлизавета Андріївна хотелось бы, чтобы в Краматорске было такое общественное объединение, которое защищает животных. Например, как волонтеры из Зооварты
Тетяна Городнича Я підтримую створення обох формувань
Аліса Єсеніна Я підтримую створення обох варт
Сусана Коптева Я підтримую створення обох варт
Віолета Ковтун Я підтримую створення обох варт

За результатами громадського обговорення прийнято рішення по подання Проекту рішення на розгляд виконавчого комітету Краматорської міської ради.

 

Відділ з питань оборонної, мобілізаційної, режимної

роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Краматорської міської ради