Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва в м. Краматорську на 2021-2022 роки»


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва в м. Краматорську на 2021-2022 роки» (далі – Проєкт рішення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

           Ознайомитись з проєктом рішення можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в підрозділі «Проєкти МР» від 09.11.2020. за посиланням.

           Пропозиції і зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді до 30.11.2020 (включно):

– на поштову адресу: 84313, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 23; відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики;

– на електронну пошту:  torgotdel@krm.gov.ua.

            Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає в.о. начальника відділу споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики – Тарасевич Олена Сергіївна (тел. 48-55-63, e-mail: torgotdel@krm.gov.ua).

            Інформацію про результати проведеного обговорення вищезазначеного Проєкту рішення  буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в розділі «Відкритість», підрозділі «Громадські слухання та обговорення» після 30.11.2020.


Звіт про результати проведення консультацій з громадськістю

Відділом споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради 10.11.2020 розпочато електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва в м. Краматорську на 2021-2022 роки» (далі – Проєкт рішення) шляхом розміщення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті Краматорської міської ради 10.11.2020 та оприлюднення Проєкту рішення 09.11.2020  з метою інформування суб’єктів підприємництва.

Під час проведення електронних консультацій, які відбувались протягом 20 днів, від представників бізнесу ( ГО «Клуб підприємців Краматорська») і громадськості міста (Громадська рада і Батьківська рада)  надійшла низка зауважень та пропозицій, які стосуються  інформаційного забезпечення підприємців про динаміку розвитку малого і середнього бізнесу в місті, ведення та запровадження бізнесу, розвитку ефективного діалогу представників малого і середнього бізнесу з виконавчими органами міської влади, популяризації підприємницької культури та розвитку навчання підприємницьким навичкам, розширення спектру профорієнтаційних заходів для учнів загальноосвітніх шкіл та молоді.

За результатами проведення електронних консультацій прийнято рішення про подання даного Проєкту рішення для розгляду на профільній постійній комісії міської ради з урахуванням пропозицій.