Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2021 рік»


Відділ економіки Краматорської міської ради повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2021 рік» (далі – Проєкт рішення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись з проєктом рішення можна на головній сторінці офіційного веб-сайту Краматорської міської ради в підрозділі «Проєкти МР» від 02.11.2020. 

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді до 01.12.2020:

– поштою за адресою: 84313, м.Краматорськ, пл. Миру,2; відділ економіки

– електронною поштою за адресою: ekoot_krm@ukr.net.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник відділу економіки – Рубайло Ярослава Сергіївна (тел. 48-56-70; e-mail: ekoot_krm@ukr.net).

Інформацію про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення вищезазначеного Проєкту рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в розділі «Відкритість», підрозділі «Громадські слухання та обговорення» 04.12.2020.