Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення переліку проєктів для участі у конкурсі з відбору проєктів, фінансування яких може здійснюватися у рамках Програми з відновлення України Європейського інвестиційного банку


Відділ стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку Краматорської міської ради повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення переліку проєктів для участі у конкурсі з відбору проєктів, фінансування яких може здійснюватися у рамках Програми з відновлення України (далі – Програма) Європейського інвестиційного банку  (далі – Перелік проєктів) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Програма з відновлення України є продовженням чинної з 2014 року Надзвичайної кредитної програми, в рамках якої містом реалізується 40 проєктів з відновлення соціальної інфраструктури громади.

Краматорська міська рада планує продовжити співпрацю з Програмою та підготувала для участі у Конкурсі 43 проєкти, які стосуються відновлення існуючої та розбудови нової інфраструктури соціальної сфери.

Ознайомитись з Переліком проєктів можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в підрозділі «Програма з відновлення України» від  12.01.2022.   

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом 15 днів з моменту розміщення даного інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради:

– поштою за адресою: 84313, м. Краматорськ, пл. Миру, 2; відділ стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку;

– електронною поштою за адресою: ekoot_krm@ukr.net.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник відділу стратегічного планування, територіального розвитку та управління проектами управління економічного розвитку – Рубайло Ярослава Сергіївна (тел. 48-55-49; e-mail: ekoot_krm@ukr.net).

Інформацію про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення вищезазначеного Переліку проєктів буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в розділі «Відкритість», підрозділі «Е-консультації з громадськістю»  27.01.2022.

Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: