Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю


1.Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю: 

Відділ житлового господарства Краматорської міської ради.

2.  Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення: проект рішення міської ради «Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста Краматорська на 2021-2023 роки» .

3. Програмою передбачаються основні напрями розвитку житлового господарства  м. Краматорська на 2021-2023 роки, які мають бути реалізовані шляхом проведення заходів і робіт.

4. Наслідком прийняття рішення міської ради «Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста  Краматорська на 2021-2023 роки» стане:

– зменшення до рівня експлуатаційної безпеки зносу основних фондів у житловому комплексі та витрат  при виробництві житлово-комунальних послуг;

– забезпечення сталої та ефективної роботи підприємств житлового господарства;

– поліпшення якості житлово-комунального обслуговування населення;

– залучення мешканців до участі в збільшенні строків експлуатації будинків житлового фонду міста шляхом співфінансування робіт з капітального ремонту.

5. Проведення електронних консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (krm.gov.ua).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 26.12. 2020 року.

6. Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі електронного листування : vgh@krm.gov.ua

7. Письмові пропозиції надсилати за адресою: 84313, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 23.

8. Електронні консультації з громадськістю проводяться в наступному порядку:

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій з громадськістю.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

9. Контактна особа: завідувач сектору капітального ремонту відділу житлового господарства  Краматорської  міської  ради  Федоров  Олександр  Борисович (тел. 5 93 86).

10. Строки і спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.

Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: