Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю


1. Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю: 

Відділ житлового господарства Краматорської міської ради.

2.  Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення: проект рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Краматорську на 2021-2023 роки».

3. Програмою передбачається здійснення держаної політики з реформування житлово- комунального господарства, підвищення ефективності та надійності його функціонування, сприянні створенню ОСББ та забезпеченні умов для їх сталої, ефективної роботи.

 4. Наслідком прийняття рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Краматорську на 2021-2023 роки» стане:

– проведення інформаційної та організаційної роботи з метою сприяння створенню ОСББ;

– надання консультаційної допомоги ініціативним групам зі створення та функціонування ОСББ та ОСББ з питань ведення діяльності об’єднання;

– надання фінансової підтримки за умови спільного фінансування на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення багатоквартирного будинку;

5. Проведення електронних консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (krm.gov.ua).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 24.12.2020 року.

6. Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі електронного листування : vgh@krm.gov.ua

7.Письмові пропозиції надсилати за адресою:

 84313, м. Краматорськ,  бул. Машинобудівників, 23.

8. Електронні консультації з громадськістю проводяться в наступному порядку:

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій з громадськістю.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

9. Контактна особа: завідувач сектору реформування та розподілу житла відділу житло-вого господарства  Краматорської  міської  ради  Стоцька Наталія Анатоліївна   (тел. 5 93 57).

10. Строки і спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.