Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю


1. Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю:

Відділ охорони здоров’я  Краматорської міської ради.

2. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

Проект рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку та підтримки закладів первинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки».

3. Варіанти вирішення питання:

На даний час, при укладанні договору з  Національною службою здоров’я України та отримання прямого фінансування за надані послуги з Державного бюджету, настає загроза збереження допоміжних служб Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста Краматорська, що підвищить якість медичних послуг. В Центрах існують власні допоміжні служби: фізіотерапевтична, господарська служба для обслуговування будинків амбулаторій та інші. Центри забезпечують виклик лікаря до хворого вдома завдяки наявності автотранспорту та водійської служби.

Медичні працівники Центрів забезпечують роботу медичних комісій у військовому комісаріаті міста Краматорська.

З метою організації виконання спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Генеральної прокуратури України від 28.11.2012 № 1095/955/119 «Про затвердження порядку взаємодії між органами МВС України  с закладами охорони здоров’я та Прокуратури України при встановлені факту смерті людини» на Центри покладено обов’язок щодо виїзду бригади (водій та фельдшер) на огляд померлих громадян по всій території міста Краматорська та прилеглих селищ, які відносяться до громади м.Краматорська.

В зв’язку із розповсюдженням вірусу SARS – CоV-2 та збільшенням випадків зараження в Україні, для виконання наказу МОЗ України від 28.03.2020 № 722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)» Центри первинної медико-санітарної допомоги міста потребують фінансової підтримки для стимулювання медичного персоналу та покращення матеріально-технічної бази, а саме: дооснащення комп’ютерним та медичним обладнанням та проведенням капітальних ремонтів будівель.

Таким чином, визначення Краматорською міською радою щодо рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку та підтримки закладів первинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки» є єдиним варіантом вирішення питання збереження і зміцнення здоров’я людей у місті, раннього виявлення захворювань та їх ефективного лікування, а також з виниклою необхідністю  фінансової підтримки закладів первинного рівня надання медичної допомоги та стабільного їх функціонування, як комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я міста і збереження їх інфраструктури.

4. Дія прийнятого рішення поширюватиметься на усіх мешканців міста, інститути громадянського суспільства, інші юридичні особи.

5. Наслідком введення в життя рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку та підтримки закладів первинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки»  стане формування, збереження і зміцнення здоров’я людей у місті, раннього виявлення захворювань та їх ефективного лікування, а також з виниклою необхідністю  фінансової підтримки закладів первинного рівня надання медичної допомоги та стабільного їх функціонування, як комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я міста і збереження їх інфраструктури.

6. Проведення електронних консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (krm.gov.ua).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, добровільного приєднання до об’єднаних територіальних громад” можуть надаватися в письмовій формі на електронну адресу zdrav@krm.gov.ua, протягом 15 календарних днів, починаючи з дати оприлюднення цього оголошення.

7.  Електронні консультації з громадськістю проводяться в наступному порядку:

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю  подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій  з  громадськістю.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші  юридичні особи  під  час подання пропозицій і зауважень  у  письмовій  формі  зазначають  своє  найменування  та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

8. Консультації з питання, що винесено на обговорення, надаються за телефоном: 441269.

9. Відповідальна особа: начальник відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради Мельник Валерія Павлівна.

10. Строки і спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.

Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: