Інформаційне повідомлення про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються ОКП «Донецьктеплокомуненерго»


ОКП «Донецьктеплокомуненерго» подало до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації заяву та пакет документів щодо розрахунку тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії і постачання гарячої води у відповідності з вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189–VIII.

     На виконання п.п. 3.5 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, повідомляємо вас, що повна інформація щодо загального розміру планованого тарифу, його структури; обґрунтування необхідності встановлення тарифу, тощо, розміщена на офіційному сайті ОКП «Донецьктеплокомуненерго»:

     (http://www.kpdtke.com.ua/).

     Письмові зауваження та пропозиції Ви можете надіслати до 15 червня 2020 року на адресу ОКП «Донецьктеплокомуненерго»:

     84307, м. Краматорськ, пров.Земляний, 2

     На електронну адресу:

     E-mail: postmaster@kpdtke.com.ua

     Або безпосередньо до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації за адресою: 84300, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6.