Харківські медики співпрацюватимуть з відділом охорони здоров’я Краматорська

23.04.2021, 14:12, 1369,

Сьогодні у Харкові міський голова Краматорська Олександр Гончаренко підписав меморандум між Краматорською міською радою, Харківською обласною державною адміністрацією та Харківською обласною радою про співробітництво в галузі охорони здоров’я.

Нещодавно заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк зустрічався з делегацією з Донецької області, до складу якої увійшли керівники Краматорської міської ради.

Результатом налагодження контактів стала підготовка та підписання меморандуму. Цей крок об’єднає зусилля та покращить якість роботи системи охорони здоров’я  в Краматорську та, зокрема, надання медичної допомоги дитячому населенню, підвищить кваліфікацію медичних працівників та збільшить рівень доступності мешканців до високоспеціалізованої медичної допомоги.

Крім того, спеціалісти Харківської області допоможуть налагодити телемедичні послуги для краматорців та надаватимуть спільні консультації клієнтам на базі закладів охорони здоров’я, підпорядкованих Краматорській міській раді.

«Як міський голова міста Краматорська, хочу відзначити, що наші медичні  працівники вже більш як рік працюють у надскладних умовах пандемії. Ми намагаємося надавати їм всебічну підтримку та створювати гідні умови праці. Але крім забезпечення сприятливих умов, проведення ремонту в медичних закладах міста, закупівлі сучасного обладнання, наші лікарі також потребують постійного підвищення своєї кваліфікації, аби надавати мешканцям якісну допомогу та бути конкурентоспроможними у нових умовах медичної реформи», – відзначив Олександр Гончаренко.