Проєкт рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності та відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства на території Краматорської територіальної громади»

Оновлено: 09 Листопада 2021, 10:50

Управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності та відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства на території Краматорської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу (далі –АРВ).

Управлінням містобудування та архітектури Краматорської міської ради розроблено даний проєкт рішення з метою розробки нормативного акту у відповідність до законодавства України та врегулювання взаємовідносин, що виникають між Краматорською міською радою та суб’єктами підприємницької діяльності з розміщення тимчасових споруд, які передбачають їх розміщення на території Краматорської територіальної громади відповідно до вимог чинного законодавства.

Підставою для розробки проєкту є Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», постанова Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011  № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», Порядок провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833, наказ Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08 липня 1996 року № 369 «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі».

Запропонований для розгляду проєкт регуляторного акта визначає порядок розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності та відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства на території Краматорської територіальної громади.

Ознайомитись з проєктом регуляторного акта та АРВ можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: www.krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» 20.09.2021.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються від громадян міста, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в письмовій формі з 29.09.2021 по 29.10.2021 року за адресою: вул. Бєляєва, 113, м. Краматорськ, 84320, або на електронну адресу: kramarchitec@krm.gov.ua.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надаються за телефоном: 420048.

Відповідальна особа – начальник управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради, головний архітектор Костянтин СОБОЛЄВ.

Громадські слухання проєкту рішення міської ради відбудуться 02.11.2021 о 15-00 годині, в залі засідань Краматорської міської ради (2-й поверх, каб. 215) за адресою: площа Миру, 2.

В публічному громадському обговоренні можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Результати публічного громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради у строки та спосіб визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики». Управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради


ЗВІТ

про результати публічного громадського обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності

та відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного

господарства на території Краматорської територіальної громади»

 

Управлінням містобудування та архітектури Краматорської міської ради 29.09.2021 року розпочато публічне громадське обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності та відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства на території Краматорської територіальної громади», шляхом розміщення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради 28.09.2021 та оприлюднення 20.09.2021 даного проекту рішення і аналізу його регуляторного впливу.

02.11.2021 року відбулось громадське слухання за участю представників бізнесу, підприємницької громадськості, виконавчої влади та громадян міста. Під час громадських слухань було підведено підсумок проведеного громадського обговорення, яке тривало протягом місяця. Під час громадського обговорення надійшло декілька зауважень до проєкту рішення, які було враховано.

Таким чином, за результатами публічного громадського обговорення прийнято рішення про подання зазначеного проєкту рішення міської ради для розгляду на постійній депутатській комісії міської ради.

 

 

Управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради