«Про затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Краматорська у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок»

Оновлено: 16 Листопада 2022, 12:13

Відділ комунальних ресурсів та самоврядного контролю Краматорської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Краматорська у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок» та аналізу його регуляторного впливу (далі – АРВ), яке відбудеться 21.04.2020 о 14-00 годині, в залі засідань Краматорської міської ради (2-й поверх, каб. 215) за адресою: пл. Миру, 2.

Даний проект рішення розроблено з метою забезпечення доходної частини міського бюджету та приведення нормативного акту у відповідність до законодавства України.

Підставою для розробки проекту є ст. 7, п. 10.3 ст. 10, п. 12.3- 12.4 ст. 12, п. 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України; п. 24 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Запропонований для розгляду проект регуляторного акта визначає розміри орендної плати за земельні ділянки комунальної власності м. Краматорська у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Ознайомитись з проектом регуляторного акта та АРВ можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради: www.krm.gov.ua в модулі «Обговорення регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надаються за телефоном: 485566.

Відповідальна особа – начальник відділу комунальних ресурсів та самоврядного контролю Краматорської міської ради Гримайло З.С.

В публічному громадському обговоренні можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи), представники їх об’єднань, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Запрошуємо громадськість та експертів прийняти участь у вищезазначеному заході.


Відділом комунальних ресурсів та самоврядного контролю Краматорської міської ради 12.03.2020 розпочато публічне громадське обговорення проекту регуляторного акта – проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Краматорська у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок» (далі – Рішення). З метою інформування суб’єктів господарювання щодо змісту проекту рішення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради 10.03.2020 розміщено інформаційне повідомлення про оприлюднення даного проекту рішення і аналізу його регуляторного впливу.

21.04.2020 відбулось засідання круглого столу за участю представників бізнесу, підприємницької громадськості та виконавчої влади. На засіданні круглого столу підведено підсумок проведеного громадського обговорення, яке тривало протягом місяця.

Під час проведення засідання представники громадськості висловили зауваження до проекту рішення, які будуть враховані при подальшій розробці та коригуванні проекту рішення регуляторного акта.

Таким чином, за результатами публічного громадського обговорення прийнято рішення про подання зазначеного проекту рішення міської ради для розгляду на постійній депутатській комісії міської ради з урахуванням пропозицій.