«Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2021 рік»

Оновлено: 04 Грудня 2020, 08:26

Відділ економіки Краматорської міської ради повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2021 рік» (далі – Проєкт рішення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись з проєктом рішення можна на головній сторінці офіційного веб-сайту Краматорської міської ради в підрозділі «Проєкти МР» від 02.11.2020. 

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді до 01.12.2020:

– поштою за адресою: 84313, м.Краматорськ, пл. Миру,2; відділ економіки

– електронною поштою за адресою: ekoot_krm@ukr.net.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник відділу економіки – Рубайло Ярослава Сергіївна (тел. 48-56-70; e-mail: ekoot_krm@ukr.net).

Інформацію про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення вищезазначеного Проєкту рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради в розділі «Відкритість», підрозділі «Громадські слухання та обговорення» 04.12.2020.


Звіт

про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2021 рік»

 

Відділом економіки Краматорської міської ради 03.11.2020 розпочато електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2021 рік» (далі – Проєкт рішення) шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про їх початок на офіційному сайті міської ради.

Під час проведення електронних консультацій, які відбувались до 04.12.2020 до відділу економіки надійшли наступні пропозиції для включення до проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2021 рік (далі – проєкт Програми):

Пропозиції

Врахування в проєкті Програми

Пропозиції громадян:
Про включення до переліку міських програм, виконання яких передбачається у 2021 році, програму «Шкільний Громадський бюджет м. Краматорська на 2021-2025 роки» Пропозиція врахована

05.11.2020 на сайті Краматорської міської ради розміщено проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Шкільний Громадський бюджет м. Краматорська на 2021-2025 роки» з метою проведення громадського обговорення, програма додана до переліку міських програм, виконання яких передбачається у 2021 році

Про збільшення витрат на підтримку ОСББ, зокрема на поточну діяльність Пропозиція не врахована

При формуванні проєкту Програми підготовлені пропозиції щодо надання фінансової підтримки ОСББ на капітальний та поточний ремонти конструктивів будинків, відповідно до наданих об’єднаннями кошторисних документацій.

У разі надходження додаткового фінансування з міського бюджету у 2021 році, до Програми будуть внесені зміни

Про виділення коштів на реалізацію проєкту КСОДР у м. Краматорську, зокрема ділянок біля закладів освіти Пропозиція врахована

Заходи включені до Програми розвитку громадського транспорту, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки дорожнього руху в м. Краматорськ на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2019 № 64/VII-673.

До кінця 2020 року рішенням міської ради має бути затверджено Проєкт схем організації дорожнього руху на дорогах (вулицях) м. Краматорськ.

На початку 2021 року буде розроблено та внесено на розгляд міської ради план реалізації та фінансування заходів вищевказаного Проєкту з виділенням пріоритетних напрямків