Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2023 роки»

Оновлено: 17 Червня 2021, 13:32

Виконавчий комітет Краматорської міської ради повідомляє про проведення громад­ського обговорення проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021 – 2023 роки».

Дія прийняття рішення поширюється на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківсь­кого піклування, та осіб з їх числа соціальну підтримку та сприяти вирішенню їх соціально- побутових проблем.

Ознайомитися з проектом рішення міської ради «Про затвердження міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021 – 2023 роки» можна на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради.

Громадське обговорення проекту рішення Краматорської міської ради «Про затвер­дження міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківсь­кого піклування, та осіб з їх числа на 2021 – 2023 роки» буде проведено у формі засідання за круглим столом 11.06.2021 р. о 14:00 у залі засідань виконкому, 2 поверх.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді до 10.06.2021 р. за адресою: служба у справах дітей Краматорської мі­ської ради, м. Краматорськ, вул. Дружби 9, 84301 або по факсу 419917.

Консультації з питання, яке винесене на громадське обговорення надаються за адре­сою: служби у справах дітей Краматорської міської ради, м. Краматорськ, вул. Дружби, 9, 84301.

Відповідальна особа – начальник служби у справах дітей Краматорської міської ради Давидов Олег Володимирович.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради.


Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: