Інформація щодо проведення консультацій з громадськістю проєкту пам’ятного знаку монументального мистецтва «Прикордонникам всіх часів» та місця його встановлення

Оновлено: 05 Жовтня 2021, 10:36
Проєкт пам’ятного знаку монументального мистецтва «Прикордонникам всіх часів»

Управління з гуманітарних питань проводить консультації з громадськістю у формі публічних громадських слухань/ обговорень з питання погодження ескізного проєкту пам’ятного знаку монументального мистецтва «Прикордонникам всіх часів» та місця його встановлення.

Ознайомитись з ескізним проєктом пам’ятного знаку можливо  на офіційному сайті Краматорської міської ради www.krm.gov.ua.

Термін подачі електронних або письмових пропозицій і зауважень з зазначеного питання від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань протягом 15 днів з моменту розміщення даного інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради за адресою: Управління з гуманітарних питань, вул. Ювілейна, 44,                  м. Краматорськ, 84313, тел. (06264) 5-95-58, E-mail: kramkultura@ukr.net

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник управління з гуманітарних питань Гореславець Андрій Миколайович.

Публічні громадські слухання/ обговорення ескізного проекту пам’ятного знаку монументального мистецтва «Прикордонникам всіх часів» та місце його встановлення відбуватиметься у формі круглого столу 04.10.2021о 14-оо каб. 215 міськвиконкому.

В консультаціях приймуть участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні та фізичні особи – підприємці), представники їх об’єднань, наукових засобів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, що є представниками інтересів громадян і суб’єктів господарювання.


Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: