Голова комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України із робочим візитом відвідав Краматорську українську гімназію

09.09.2020, 19:04, 156,

Сьогодні Сергій Бабак, народний депутат України, голова комітету  з питань освіти, науки та інновацій ВР у рамках робочої поїздки зустрівся с заступником командувача ООС Євгеном Коваленком та міським головою Краматорська Андрієм Панковим. Разом вони відвідали КУГ, аби подивитись, як працюють навчальні заклади в умовах карантину.

Сергія Бабака, Євгена Коваленка та Андрія Панкова привітали учні-старшокласники і подарували їм як почесним гостям значки навчального закладу на знак прийняття їх у гімназійну родину. Народний депутат поспілкувався з міським головою, представниками Донецької ОДА та педагогами – у першу чергу він поцікавився, як працює начальний закладах в умовах дотримання протиепідмчних вимог.

На даний час школи та дитячі садочки Краматорська забезпечені дезінфікуючими засобами, організовано навчальний процес з розділенням учнів у часі та налаштовується харчування. Сергій Бабак поцікавився наповнюваністю опорної школи (після капітального ремонту кількість учнів у КУГ зросла тут на третину), її результатами ( у цілому цьогорічні випускники показали високі знання під час ЗНО ) та оснащення НУШ.

Міський голова Андрій Панков підкреслив, що краматорське самоврядування завжди підтримувало співфінансування будь-яких освітніх програм. «З міського бюджету ми виділяємо навіть більші суми, ніж передбачено при отриманні субвенцій, адже якість освіти маленьких краматорців – один із наших головних пріоритетів , – відзначив Андрій Панков. –  Маємо наміри і у подальшому дотримуватися цього принципу та покращувати матеріальну базу і виконувати ремонти у кожному навчальному закладі Краматорська».    

Сергій Бабак схвально оцінив роботу краматорської гімназії та цікавився ідеями педагогів, яким чином, на їхню думку, на  державному рівні можна сприяти розвитку освіти на місцях. На згадку про візит до Краматорська  від учнів гімназії депутату подарували картину, вишиту бісером школярами.