Фізична ідентифікація пенсіонерів з числа ВПО за допомогою відеоконференцзв’язку: алгоритм дій


👤 Наразі продовжується проведення фізичної ідентифікації осіб, які отримують пенсійні виплати через АТ «Ощадбанк» та набули статус внутрішньо переміщеної особи до 24.02.2022 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637).

Один із способів проходження фізичної ідентифікації — у режимі відеоконференцзв’язку.

1️. Пенсіонер подає заяву на ідентифікацію в режимі відеоконференцзв’язку:

🔹 через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua шляхом заповнення відповідного електронного бланка;

АБО

🔸через Контакт-центр Пенсійного фонду України, зателефонувавши на один із номерів ⬇️

  • 0800 503 753
  • (044) 281-08-70
  • (044) 281-08-71.

2️. Орган Пенсійного фонду України реєструє заяву, визначає дату та час проведення відеоконференції, інформує про них пенсіонера, надіславши повідомлення на адресу електронної пошти або в особистий кабінет на вебпорталі ПФУ.

3️. Сеанс відеоідентифікації здійснюється у визначені дату та час в обраному пенсіонером застосунку (Google Meet, Signal, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, Zoom). За результатами відеоконференції органом ПФУ виноситься рішення про проходження/непроходження ідентифікації.

4️. Пенсіонер отримує повідомлення про результат проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку на адресу електронної пошти або в особистий кабінет на вебпорталі ПФУ.

📎 Як подати заяву на проведення ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку через вебпортал е-послуг ПФУ, — https://t1p.de/x1206, через Контакт-центр — https://t1p.de/q9j7z.

Про способи проведення фізичної ідентифікації дізнавайтеся за посиланням — https://t1p.de/n36kd.

👉 Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.