Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Краматорську на 2021-2023 роки

Оновлено: 30 Грудня 2020, 12:39

1. Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю: 

Відділ житлового господарства Краматорської міської ради.

2.  Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення: проект рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Краматорську на 2021-2023 роки».

3. Програмою передбачається здійснення держаної політики з реформування житлово- комунального господарства, підвищення ефективності та надійності його функціонування, сприянні створенню ОСББ та забезпеченні умов для їх сталої, ефективної роботи.

 4. Наслідком прийняття рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Краматорську на 2021-2023 роки» стане:

– проведення інформаційної та організаційної роботи з метою сприяння створенню ОСББ;

– надання консультаційної допомоги ініціативним групам зі створення та функціонування ОСББ та ОСББ з питань ведення діяльності об’єднання;

– надання фінансової підтримки за умови спільного фінансування на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення багатоквартирного будинку;

5. Проведення електронних консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (krm.gov.ua).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 24.12.2020 року.

6. Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі електронного листування : vgh@krm.gov.ua

7.Письмові пропозиції надсилати за адресою:

 84313, м. Краматорськ,  бул. Машинобудівників, 23.

8. Електронні консультації з громадськістю проводяться в наступному порядку:

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій з громадськістю.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

9. Контактна особа: завідувач сектору реформування та розподілу житла відділу житло-вого господарства  Краматорської  міської  ради  Стоцька Наталія Анатоліївна   (тел. 5 93 57).

10. Строки і спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.


Звіт

про результати проведення електронних консультацій з громадськістю

  1. Дата та місце проведення консультацій

З 08.12.2020 року розпочато електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проекту рішення міської ради « Про затвердження Програми підтримки  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Краматорську на 2021-2023 роки» шляхом розміщення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті Краматорської міської ради 08.12.2020 року та оприлюднення проекту рішення 08.12.2020 року з метою інформування співвласників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

  1. Виконавчий орган влади який проводив консультації

Відділ житлового господарства Краматорської міської ради

  1. Зміст рішення що виносилося на консультацію

 Проект рішення міської ради « Про затвердження Програми підтримки  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Краматорську на 2021-2023 роки»

  1. Інформація про осіб, що взяли участь у проведенні електронних консультацій

Іванов О.О.

 5. Інформація про пропозиції, які надійшли за період проведення консультацій

 Пропозиції щодо включення до Програми

  • Можливість використання коштів револьверного фонду;
  • Можливість використання запозичень від фондів енергоефективності та підтримку від міста у разі участі в цих програмах;
  • Можливість встановлення систем відео нагляду на будинках ОСББ в п.4.7. «Перелік заходів, які фінансуються 100% за кошти міського бюджету;
  • оскільки ліфтове господарство не є основним елементом системи життєзабезпечення- збільшити відсоток спів фінансування по цьому напрямку. За рахунок цього знизити відсоток спів фінансування поточної діяльності та капітальних ремонтів.
  1. Результати обговорення

 Винести на попередній розгляд на засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради проект рішення « Про затвердження Програми підтримки  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Краматорську на 2021-2023 роки»