Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста Краматорська на 2021-2023 роки

Оновлено: 30 Грудня 2020, 12:52

1. Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю: 

Відділ житлового господарства Краматорської міської ради.

2.  Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення: проект рішення міської ради «Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста Краматорська на 2021-2023 роки» .

3. Програмою передбачаються основні напрями розвитку житлового господарства м. Краматорська на 2021-2023 роки, які мають бути реалізовані шляхом проведення заходів і робіт.

4. Наслідком прийняття рішення міської ради «Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста  Краматорська на 2021-2023 роки» стане:

– зменшення до рівня експлуатаційної безпеки зносу основних фондів у житловому комплексі та витрат  при виробництві житлово-комунальних послуг;

– забезпечення сталої та ефективної роботи підприємств житлового господарства;

– поліпшення якості житлово-комунального обслуговування населення;

– залучення мешканців до участі в збільшенні строків експлуатації будинків житлового фонду міста шляхом співфінансування робіт з капітального ремонту.

5. Проведення електронних консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (krm.gov.ua).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 26.12. 2020 року.

6. Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі електронного листування : vgh@krm.gov.ua

7. Письмові пропозиції надсилати за адресою: 

84313, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 23.

8. Електронні консультації з громадськістю проводяться в наступному порядку:

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій з громадськістю.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

9. Контактна особа: завідувач сектору капітального ремонту відділу житлового господарства  Краматорської  міської  ради  Федоров  Олександр  Борисович (тел. 5 93 86).

10. Строки і спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадськістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-486.


Звіт

про результати проведення електронних консультацій з громадськістю

 

  1. Дата та місце проведення консультацій

З 10.12.2020 року розпочато електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста Краматорська на 2021-2023 роки» шляхом розміщення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті Краматорської міської ради 10.12.2020 року та оприлюднення проєкту рішення 10.12.2020 року з метою інформування співвласників  багатоквартирних будинків.

  1. Виконавчий орган влади який проводив консультації

Відділ житлового господарства Краматорської міської ради

  1. Зміст рішення що виносилося на консультацію

 Проєкт рішення міської ради «Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста Краматорська на 2021-2023  роки»

  1. Інформація про осіб, що взяли участь у проведенні електронних консультацій

– Відсутня

5.  Інформація про пропозиції, які надійшли за період проведення консультацій

       – Пропозиції відсутні

  1. Результати обговорення

 Винести на попередній розгляд на засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради проєкт рішення «Про затвердження Програми капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста Краматорська на 2021-2023  роки»